O nas

Dlaczego NDM

Jesteśmy nastawieni na współpracę długoterminową opartą na zaufaniu. Skrupulatnie analizujemy i wybieramy przedsięwzięcia, w które się angażujemy dlatego wierzymy, że czas jest naszym sprzymierzeńcem. Jeżeli szukasz wiarygodnego i niezależnego partnera do działań na rynku finansowym to skontaktuj się z nami, zapraszamy do współpracy.

Odpowiedzialność w biznesie

Wiemy, że skuteczne inwestowanie to działanie odpowiedzialne i długofalowe, oparte na solidnej analizie i zaufaniu. Łączymy nowoczesne kanały pozyskiwania kapitału z konserwatywną oceną ryzyka danego przedsięwzięcia. Nie angażujemy się w projekty inicjowane przez podmioty o niesprawdzonej reputacji, lub takie, które utrudniają analizę finansową.

Wiedza ekspertów

NDM to grupa doświadczonych ekspertów działających na rynku finansowym od ponad 20 lat. Jako instytucja niezależna jesteśmy w stanie dynamicznie tworzyć zespoły ludzi najlepiej przygotowanych do analizy określonych projektów. Nasze doświadczenie to nie tylko obszar analiz, ale i sprzedaży. Zweryfikowane przez nas produkty finansowe szybko znajdują nabywcę.